Profesionální vybavení

Snažíme se aby náš profesionální přístup byl co nejlepší ve všech částech výstavby, proto pracujeme pouze s profesionální technikou a nářadím (Hilti, Makita, Bosch atd.)

Prověření dodavatelé

V některých častech vystavby spolupracujeme se subdodavateli. Tak aby jsme docílili co nejlepšího detailu a spokojenosti investora. Dodavatele máme prověřené letitou spoluprací na našich akcích.

Dbáme na čistotu

Veškeré odpady vzniklé při našich stavebních činnostech jsou tříděny a následně odváženy na určené skládky odpadů.

Záruka 5 let

Standartní záruční doba ze zákona je 36 měsíců. Od nás dostanete záruku na 60 měsíců.

Dodržení termínů

Jedna z našich hlavních zásad na kterou se snažíme klást velký dúraz.

Nové technologie

Sledujeme trend nově vyvíjicích se materiálů a technologií, které se následně snažíme zapracovat do našich realizací, avšak snažíme se čerpat vědomosti a osvědčené metody od našich předků.

Náš tým má zkušenosti

Jsme zkušená parta živnostníků, která spolu spolupracuje již řadu let. Snažíme se o osobní a přátelský přístup ke všem našim zákazníkům. Chceme aby za nás mluvila spokojenost zákazníků.

REKONSTRUKCE KOUPELEN
PŮDNÍ VESTAVBY
RODINNÉ DOMY
FASÁDY

Ověření dodavatelé

Řekli o nás

Naše spolupráce při stavbě rodinného domu byla od počátku a je dodnes velice dobrá. Nejvíce nám pomohla bezvadná organizace práce, mnoho dobrých rad a doporučení, také zajišťování materiálu a v neposlední řadě velmi kvalitně odvedená práce všech řemesel, od zdění přes obklady až po venkovní terénní úpravy.
Olga a David Jirků, Kolovraty
Práce začali včas s termínem dokončení 3,5 měsíce. Rekonstrukcí prošli kompletní instalace v patře (elektroinstalace, voda a odpady), nový rozvod topení včetně kotle a bojleru, nová okna, dveře, podlahy (plovoucí, lino, dlažba), vyrovnání podlah, stěn a stropu, kde byla použita izolační vata a sádrokartonové podhledy. Firma zařídila vše na co jsme si vzpomněli včetně položek, které byly vyráběny na míru a to vše v zadaném čase a rozpočtu.
A.Rybářová, Praha
S realizací jsme byli velice spokojeni,cena i termín byly dodrženy. Komunikace byla skutečně nadstandardní. Pan Bušta vždy zodpověděl naše dotazy a snažil se vymyslet optimální řešení přímo pro náši saunu. Byl velmi ochotný a také časově se nám uměl přizpůsobit. On a jeho tým nám udělali opravdu funkční a velmi hezkou saunu za příjemnou cenu a s vynikajícím přístupem k zákazníkovi. Můžeme jenom doporučit.
Luboš Žáček
Byli jsme spokojeni s přípravou, průběhem i výsledkem rekonstrukce. Zásadní výhodou byla dobrá komunikace a velmi flexibilní řešení vzniklých komplikací, bez kterých se žádná stavba či rekonstrukce neobejde. Jedná se o profesionálně odvedenou práci s důrazem na spokojenost zadavatele. Výše uvedené hodnocení je vytvořenou optikou soukromého investora, ale současně i člověkem, který se denně pohybuje na stavbách ve své profesní části života.
Petr Hejduk
Celkově jsem byla s rekonstrukcí půdy velmi spokojená. Firma dodržela vše, na čem jsem se dohodli, jak termín dokončení, tak i předběžnou cenu. Během tří měsíců se uskutečnila celá přestavba, kompletně nový byt 2+1, nová střecha, okna, zateplení, atd. prostě vše proběhlo hladce. Pan Bušta mě průběžně informoval o stavebních pracích a byl maximálně vstřícný k mým požadavkům. Jsem m u také vděčná za některé praktické rady. Je vidět, že má zkušenosti a zájem na kvalitě odvedené práce. Po roce bydlení žádné závady.
Marta Voborníková
Výborná komunikace, na začátku jsme si dohodli rozpočet a pak mi fakturovali podle něj, pokud fakturovali vícepráce, tak vždy za to, co jsme si v průběhu vymysleli navíc nebo pokud se objevilo něco, co se nedalo předem předpokládat, což se u rekonstrukcí stává. Závady - objevili se jen drobnosti, které sám pan majitel přijel urgentně odstranit a samozřejmě na záruku. Odborné profese buď zajistili oni, a pokud jsem měl někoho "svého", tak vůbec nebyl problém a bezproblémově spolu všichni komunikovali.
Anonym